| AlexMAV a întrebat:

Mi-am cumparat un VW Passat break, din 2000. La el am casetofon cu caseta, dar in portbagaj vad ca are magazie de cd-uri. Am pus un cd acolo si nu stiu cum sa fac sa mearga. Ori imi scrie acolo Error, ori se incarca, dar nu vrea sa porneasca. Cine imi zice pasii pentru a face muzica de pe cd sa mearga.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cauta un cd clean sa cureti lentila.

| DataSoft a răspuns:

Prima data incerca cand inscriptionezi un cd track sa il faci la cea mai mica viteza si 1x e bine..ca acum 14 15 ani nu erau viteze mari de inscriptionare a cd-urilor..si daca tot nu functioneza incerca cum a zis colegul de mai sus cu un cd clean..sa cureti lentila.

| AlexMAV explică:

Am uitat. Dau funda! happy