| Rome0Oo a întrebat:

Miam luat azi un bmw 318 2 diesel 2004 150 cai porneste bine motoru merge bine problema e ca nu are putere parca nu imi baga turbo cer putea fi e grav?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Poate ai un furtun spart de la turbo sau intercooler.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e terminata turbina, stai linistit e doar 3000 ron una

| BogdantheDreamer a răspuns:

Instalatia de aprindere. Buji, fise, etc. Schimba bujiile si acorda importanta curatarii instalatiei de aprindere.

| Just4Joker075 a răspuns:

Te crezi în NFS sa bagi turbo laughing

| anonim66231 a răspuns (pentru Just4Joker075):

Daca ai văzut cum scrie e de ajuns sa stii cu cine vorbești laughing)

| Rome0Oo explică:

Voi stiti macar cum ar trebuiii sa traga un bmw cu 150 de cai nu imi intra turbo suflanta cred

| Rome0Oo explică:

Nici nu stiti ce vorbiti bai copiilor ma luasi dupa voi si era un cooler sunteti paraleli cu mecanica