| David_Alex_1993_o6Hw a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac! Am schimbat 2 injectoare niste garnituri etc totul ok pana am montat totul la loc pe masina, a pornit la sfert totul frumos pana am iesit cu ea la drum, masina trage cand are chef cand o accelerez parca e usor inecata, cand e pe D si tin piciorul pe frana tremura masina, 530D e39 numai stiu ce sa ii fac nici nu mai am banii pana la sfarsitul lunii, masina merge dar nu ca un 3.0 ca o cizma. Mersi https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......1406_n.jpg

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si mecanicii ce rol mai au?

| David_Alex_1993_o6Hw explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mecanici de la service meu au reparat-o!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru David_Alex_1993_o6Hw):

"Mecanici" aia numai mecanici nu sunt, daca ai ajuns sa intrebi pe TPU ce se petrece cu masina ta.
Ai sa dai faliment cu personalul ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare cumpara-ti o masina pe care o poti intretine.