| RB26DETT a răspuns:

S-o tii sanatos! Bravo! Ai o masina excelenta! 2.3 250 cai putere, ofofofof ce invidios m-ai facut laughing) eu am un v40 din 97 2.0 i 136 cai, sunt la inceput, m-am uitat pe la xc70 de prin 2003 cam asa, pe mobile.de, am gasit unul perfect la 5000 de euro, cand i-am calculat timbrul de mediu mai ca sa-mi dau glont, 8000 de euro laughing
PS : nici a mea nu are pic de rugina! este volvo! In sfarsit gasesc pe cineva cu volvo pe site-ul asta laughing
Mai nu stiu ce sa-ti zic despre masina dar marcii doar laude pot sa-i aducwinking tot ce stiu este ca vreau neaparat in 2-3 ani sa fac rost de un xc70 ca imi place la nebunie!
Bravo! Un om care site ce conduce! Fa-i pe toti 'jmecherii' sa-si bage unghia in gat asa cum am facut eu cu unul cu golf 5 pe autostrada laughing)

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, dupa cum stii, ca orice masina vine cu mai multe motorizari.

Uita-te un pic aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_V70

| MariusF23 a răspuns:

Un singur lucru am de zis : consuma al naibii de mult.

| JaguarSType explică (pentru MariusF23):

Stiu ca sunt mai multe motorizari laughing)) dar a familiei noastre e 2.3 si are 250 CP!

| MariusF23 a răspuns (pentru JaguarSType):

Oricum, e destul de solida. Tabla e mai groasa decat la camion laughing

| JaguarSType explică (pentru MariusF23):

Poza care am pus-o in intrebare e cam veche masina aia. Masina noastra cam asa arata : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/2nd_Volvo_V70.jpg

| MariusF23 a răspuns (pentru JaguarSType):

Aceeasi treaba laughing tot la fel de groasa e tabla laughing

| JaguarSType explică (pentru MariusF23):

Inseamna ca e buna si rezistenta! Sincer masina noastra nu are pic de rugina. A fost foarte injrijita!

| RB26DETT a răspuns (pentru JaguarSType):

S-o tii sanatos! Bravo! Ai o masina excelenta! 2.3 250 cai putere, ofofofof ce invidios m-ai facut laughing) eu am un v40 din 97 2.0 i 136 cai, sunt la inceput, m-am uitat pe la xc70 de prin 2003 cam asa, pe mobile.de, am gasit unul perfect la 5000 de euro, cand i-am calculat timbrul de mediu mai ca sa-mi dau glont, 8000 de euro laughing
PS : nici a mea nu are pic de rugina! este volvo! In sfarsit gasesc pe cineva cu volvo pe site-ul asta laughing
Mai nu stiu ce sa-ti zic despre masina dar marcii doar laude pot sa-i aducwinking tot ce stiu este ca vreau neaparat in 2-3 ani sa fac rost de un xc70 ca imi place la nebunie!
Bravo! Un om care site ce conduce! Fa-i pe toti 'jmecherii' sa-si bage unghia in gat asa cum am facut eu cu unul cu golf 5 pe autostrada laughing)