| nichy2012 a întrebat:

PLS SA MA AJUTE CINEVA:la minecraft eu stiu un site care iti schimbi skinul toata lumea til vede chiar si cei cu minecraft cumparat si nu stiu cum sa il vada lumea ca nu merge sa mi-l pun poate sa imi zica cineva?

9 răspunsuri:
| dinamovistul19 a răspuns:

Nu merge ma sa il schimbi cu anumite programe sau alte vrajeli, trebuie' sa ai mc cumparat, ai grija la ce categori postezi

| Rauldenis a răspuns:

E simplu. daca nai cumparat. intri pe siteul ala si scrii numele skinului EXACT cum e acolo! mai exact Copy si Paste si gata. va merge si il vede toata lumea

| nichy2012 explică:

Scuze siteul este:http://www.mcskinsearch.com/

| nichy2012 explică:

Ma se poate intr nu mai e buna sa stii

| VIPGl3Rio a răspuns:

Ce site stii tu e un site unde furi Numele Unui Cont Premiu! Daca vrei sa ai skin si sa il poti cumpara poti incerca minecraft.net sa iti cumperi tu unu sau mineshaft dar la mineshaft ai decat skin

| FlorinGaina1234 a răspuns:

Daca ai minecarft Cracked La Username Scrii de exemplu demon1358 e un skyn de pe mcskynsearc fa asa si o sa-ti mearga!

| andreiidita a răspuns:

Numele skinului este sa zicem : Tralala, tu trebuie sa scrii numele skinului la username si poc ai un skin.Dar atentie nu merge tot timpul depinde de skin

| cezar123445 a răspuns:

Ba uite iti dau eu8 un site, copi numele de acolo si iti merge. Uite site-ul (http://mcskinsearch.com/browse)