| Georgescu_Alexandru_1995 a întrebat:

Sallut am atv bashan cu 4 viteze 200cc si mi sa rupt firele de la magneto cele care intra in capac chiar la intrare cum dau. Capacu jos am incercat sa il dau si curge ulei cum fac imi frica sa nu il stric atv-u e din varianta cu racire pe aer si transmisie pe cardan funda

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, curge ulei de oarece acolo ai transmisia, adica cele 4 viteze, trebuie sa desfaci si sa ajungi cumva la manetou, vezi sa fie sigur acolo magnetoul, sa nu desfaci si sa fie altundeva, succes