| Corneliu_Silisteanu_1982 a întrebat:

Salut,a folosit careva vreun aditiv de reparatii fisuri in chiulasa bloc motor? am ceva probeme cu masina si inainte de a incerca sa shimb motorul am dat peste o reclama la un aditiv numit rislone care repara chipurile definitiv eventuale fisuri din motor. daca ati folosit ori aveti idee daca merita banii, 200 ron dati-mi va rog un raspuns,multumesc! ma intereseaza daca functioneaza chiar si pe termen scurt fara alte complicatii, efecte secundare

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Cu 200 de ron mai bine apelezi la cineva care se ocupa doar de asa ceva.
http://www.servicemotoaresuceava.ro/service-motoare/bloc-motor.html

| Feyenooord666666 a răspuns:

Mai bine mergi la un mecanic!