| pulx a întrebat:

Am lovit un caine cu masina si mi-am facut praf farul. Am o skoda octavia din 2010 greenline cu motor de 1.6 diesel. Stiti cam cat m-ar ajunge si unde pot sa gasesc?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur era caine? Ca Skoda Octavia are farurile destul de sus.
Si cainele ala mai traieste?

| pulx explică (pentru ardnaxur1961):

Ce sa faca la 90km/h...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de căine nu i ti pasă, fitar viteza a dracu.

| pulx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma cac pe el. SI viteza., eram in afara localitatii. Aveam 90km/h urma sa intru in localitate si am mai redus din ea.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Asta e problema ta? Farul?

| pulx explică (pentru Anonimsiatat0):

Daa normal! Nu un caine! Se inmultesc ca iepuri. Aduna-i tu daca ii iubesti asa de mult si crestei.