| Numelenuconteaza007 a întrebat:

Am o problema, am un scuter peugeot ludix, nu porneste. Ieri a mers mai greu tot scadea viteza, chestia e ca acum consuma si foarte multa benzina.Astazi nu porneste deloc, am verificiat bujia este neagra acolo la capatul metalic, este stricata? Nu stiu ca sa i mai fac sa porneasca. Niste sfaturi. Multumesc!

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Du-te la un servis, online nimeni nu o sa il repare daca nu poti tu si ai cunustinte in asta! dai 50 lei si iti vor repara.