| AleexTPU a întrebat:

Am pus ochii pe un Mercedes C220 din 2010 cred. Toate ofertele de pe site.uri am vazut la 130. 000km -200.000 la 9-12 mii de euro. Credeti ca in 3-5 ani ar scadea pretul masinii? Merita mai mult sa cumpar masina din Germania? Rog sa raspunda cine stie si are habar despre asa ceva. FUNDA

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te referi la modelul ala, da pretul o sa scada dar masina va avea si peste 250.000 km

| Blabrrbka a răspuns:

Prietene nu exista mercedes c220 la 130 000 km in 9-12 000€ Si 2010 (poate cheala). In 3 5 ani DA o sa scada ca la ori ce masina Merita sa o cumperi din Germania pentru ca a fost rulata in Germania (doar atat) ca dealari sunt la fel de spurc@ti ca cei din Romania