| disty a întrebat:

Am un Aeon Cobra 180 si acum o luna l am tinut in turatie mare si nu stiu cum a intrat in viteza si s-a spart carcasa de la cutie! Va rog sa -mi spuneti daca il mai pot repara pentru ca nu mai merge in fata decat un metru si se aude un troncanit si un rascait ingrozitor!

2 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Gasesti tu undeva o carcasa second hand, uite incearca aici :
http://www.atvisti.ro/topic/5899-piese-aeon-cobra/

| MihailBusu a răspuns:

Din cate stiu eu acel troncanit si acel rascait izgonitor este de la cutia de viteze.