| neagoeraresioan a întrebat:

Am un ATV Renegade 125cc, si nu mai porneste la cheie! Nici nu invarte macar. El porneste doar impins sau dat curent. I-am schimbat bujia, CDI-ul, bateria (VARTA). Il am din iunie, anul acesta! Multumesc

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai daca bateria ai schimbat-o si esti sigur ca e buna. Inseamna ca instalatia e defecta. Doar un electrician te poate ajuta. Poate sa fie ceva fire de la butonul de pornire. Dar cum am zis doar un electrian te ajuta.