| Audiiia6 a întrebat:

Am un audi a6 c6 din 2006 si de ceva timp am o problema la redarea sunetului de pe cd.
De pe radio se aude foarte bine si foarte clar insa de pe cd se aude bazaind ( ca la un post de radio cand nu prea prinde semnal).
Stie cineva care ar fi problema, magazie defecta sau altceva?

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Poate fi inlocuit dar ar trebui sa iti dea toata masca jos. Eu zic asa, daca tot ai o masina buna, mergi cu ea la reprezentanta si esti mai sigur. L-am intrebat si pe fratele meu care are un BMW seria 3 coupe, 2008 si e de aceeasi parere. Mi-a spus chiar ca un coleg cu un alt BMW de-al lui s-a lasat pe mana unui "priceput" si i-a stricat magazia de tot.

2 răspunsuri:
| TCosminn a răspuns:

Ai incercat cu mai multe cd-uri? Ai grija sa nu fie zgariate. Daca la toate face la fel, magazia e problema, mai exact cititorul de cd.

| Audiiia6 explică (pentru TCosminn):

Am incercat cu mai multe... unele se aud foarte rau, unele un pic mai ok.
Daca ar fi cititorul de cd, poate fi inlocuit sau reparat?

| TCosminn a răspuns (pentru Audiiia6):

Poate fi inlocuit dar ar trebui sa iti dea toata masca jos. Eu zic asa, daca tot ai o masina buna, mergi cu ea la reprezentanta si esti mai sigur. L-am intrebat si pe fratele meu care are un BMW seria 3 coupe, 2008 si e de aceeasi parere. Mi-a spus chiar ca un coleg cu un alt BMW de-al lui s-a lasat pe mana unui "priceput" si i-a stricat magazia de tot.