| dny221 a întrebat:

Salut, am un e36 compact din 95` acum cateva zile am intrat prea tare intr-o curba! si ma aruncat in sant, acolo am si rasturnato singura defectiune era radiatorul de la clima, am adus-o pe roti acasa mergea perfect motorul, acum dupa ce i-am dat jos radiatorul, huruie rau de tot la motor! nu inteleg de ce. ulei are, curelele sunt in regula, am verificat tot motorul si articulatiile, si nu inteleg de ce huruie, mai ales cand virez dreapta stanga. daca ati mai intampinat aceasa problema si ati reusit sa o rezolvati va rog, lasati-mi un raspuns. Dau funda cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil s-a dus pompa servo.
Nu inteleg nici eu ce legatura are, dar au mai venit la mine avariate (culmea, tot in sant), cu pompa servo dusa. Vezi daca nu ai scurgeri pe sub masina (de ulei servo).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai bruscat si rasturnat o masina veche de 20 ani si te intrebi de ce huruie? cine stie ce sa busit pe la ea. Du o la un mecani sa o suie pe o rampa si sa se uite atent la ea