| MarcusAlex503 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un motocross, dar nu stiu ce sa aleg.Mentionez ca nu m-am mai dat pana acum pe asa ceva.As vrea sa imi cumpar ceva de calitate la un pret maxim de 1500 euro.Am gasit o honda crf de 450cmc, dar am auzit ca este destul de puternica pentru un incepator. Aveti ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Recomandarea mea este să încerci pe honada. Nu ai nimic de pierdut.

| qRazvII a răspuns:

Da motor mare...
Are un prieten tot honda dar de 125, la prima vedere zici ca`i firava, dar dupa ce mergi cu ea nu`ti trebuie motor mai mare happy

| MarcusAlex503 explică (pentru qRazvII):

CRF 125?

| Denysz_Denys_1995 a răspuns (pentru MarcusAlex503):

Probabil CR 125, 2T POWER!