| SilviuMihaiD a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu cum pot sa aprind luminile de la masina in casa am vazut la mai multi oameni ca pot asta si nu stiu cum. FUNDA!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bagi masina in casa si aprinzi luminile.Ce este asa greu?

| asdfAjutor a răspuns (pentru darrio2007):

Imi dai tu masina ta si o bag cu placere

| darrio2007 a răspuns (pentru asdfAjutor):

Ok.Cand ai sa-mi dovedesti unde ai vazut sau auzit sa aprinzi luminile de la masina in casa.Doar sa pui farurile spre geamurile de la casa.Cel putin asta se intelege din intrebarea asta a ta. Daca te referi la altceva si nu ai stiut sa formulezi intrebarea este problema ta.Astept un raspuns clar de la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand inveti sa te exprimi.

cred ca vrei sa aprinzi luminile din casa, nu in casa.

in al doilea rand iti iei o masina care are ca si optiune sistemul "follow me home"

| Jipa95 a răspuns:

Dupa maneta laterala de langa volan, mai exact cea dupa stanga, primul buton!winking

| asdfAjutor a răspuns (pentru Jipa95):

Omule in casa! nu cum pornesc farurile... vreau sa iau un far si sa il probez in casa fara sa aiba nici o legatura cu masina

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Iti trebuie skilluri speciale, resemneaza-te.