| alinike2 a întrebat:

Azi am fost la un prieten si mi-a aratat in portbagaj la Glof 4 al lui are o magazie de CD-uri. Eu am un passat break 2005 si m-am uitat in portbagaj si nu se afla acolo. Acolo e carligul pentru. remorca. In casetofon [ VW Gamma scrie pe el ], care e la fel ca al prietenului meu e un buton CD, apas pe el, imi pare change. Si no CD. Intrebarea este : unde as putea gasi magazia de cd-uri sau macar are asa ceva?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil nu are magazia de CD-uri. Cauta o magazie pentru el (pe la magazinele gen cu telefoane si radiouri second-hand), si apeleaza la un cunoscator pentru montaj.
Ai grija cu CD-urile, din cate stiu magaziile vechi de CD-uri nu citesc decat track-uri (adica fara mp3).

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu are, daca nu atunci la bord se afla

| alinike2 explică (pentru mgtow):

Pai daca nu il are de ce ar mai fi pus pe casetofon butonul CD? Si cand apas pe el imi apare ca se schimba. Si NO cd. straight face Si incartea lui arata ca il are,, dar nu imi dau seama unde straight face

| mgtow a răspuns (pentru alinike2):

Nu are un buton de eject? trebuie sa scoata magazia afara sa poti baga CD in ea ia vezi. Sau tragi intro parte partea de plastic apoi vei gasi un buton eject pentru ca unele se afla ascunse

| alinike2 explică (pentru mgtow):

Deci. la golf avea in portbagaj magazia. Dar la mine are in cutia aia cargligul pentru. tractari. Il pui doar cand ai nevoie de el. Si pe casetofon are un bucton cd. el apasa pe el apoi selecta cdurile... Aici imi apare ca se schimba. dar nu se intampla nimic. Nu stiu unde se afla magazia in masina. unde e instalata straight face

| mgtow a răspuns (pentru alinike2):

Aia e problema ca e ascunsa bine arata caa asta, cand l-ai scos ai nimerit ascunzatoarea https://www.youtube.com/watch?v=We1lrbB1aq0 la renault lu taicameu e in lateral agatat coboara jos trag in dreapta de suport si apas pe eject sa iasa afara, vezi sa nu fie sus sau in parti, deschide compartimentele unde sant sigurantele si locasul pentru trusa de prim ajutor, sub tapiterie nu are cum sa fie