| Blacky6 a întrebat:

Ce super-masina la 35.000/40.000 de Euro stiti? Poate sa fie nou nouta sau la mana a doua...precizez ca nu trebuie sa fie neaparat din Romania, poate sa fie si din Londra sau Germania deoarece tarile astea ma gandesc sa le frecventez.

Răspuns Câştigător
| MrsKitty a răspuns:

Intri pe mobile.ro și acolo găsești mașini din Germania care sunt bune la mana a 2 a. Un audi a 4 costa foarte puțin. Depinde și ce are inauntrul mașinii. Mie mi se pare foarte bîn aceasta chestie. Dacă îți iei masina cu 0 km și gata din fabrica o sa ai probleme cu ea. Plus ca dai bani mai mulți doar pentru ca nu a mai condus o nimeni. La mana a 2 a e același lucru. În Germania se găsesc o gramada de mașini. Sunt multe mașini care au și sistem de navigare. Și eu o sa îmi iau audi a 4 cu sistem de navigare și sa arate bine.

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un autobuz de 30. 000e, iar de restul 10.000 amenajezi in el un apartament de lux, si platesti un sofer.
Macar sa ai lux adevarat, nu cazane cu interiorul mai mic decat motorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pui 1000 de euro si iei asa ceva.

http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_ro/ICC3/AUDI! ro! A!/?&MGN=388&AUV=&FAB=A

ai un configurator unde poti sai pui ce tip de motor vrei si ce tapiterie vrei.ce culoare sa aiba masina..etc

Ceva mai ok nu gasesti in pretul asta.

Iti recomand 190 cp pe benzina daca vrei putere.

Sa stii ca la o asa masina costa foarte mult intretinerea..cu banii cheltuiti pe ea in 10 ani iti iei apartament cu 4 camere cartier de lux in Londra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_ro/ICC3/AUDI! ro! A!/?&MGN=388&AUV=&FAB=A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkul nu merge si nu stiu dc.

Era vorba de un audi.

Dar hai sa nu mergem pe calitatea germana.

Uite ceva american.

http://www.ford.ro/Autoturisme/Mondeo/Caracteristici

E foarte bun.

http://www.ford.ro/Autoturisme/Mondeo/Caracteristici

| Blacky6 explică (pentru anonim_4396):

Eu prefer ceva cool,ceva ce sa nu vezi la fiecare casa,un Viper, porsche, lotus, ferrari, toyota..intelegi?

| Roxin a răspuns (pentru Blacky6):

Avand in vedere ca ai banii astia, ma gandesc ca stii deja ce sa alegi.
Eu am un Chrysler 300C SRT Edition, 6.1 Hemi. O bestie! happy
Eleganta, puternica, sportiva.
Seara buna!

| Celcareajuta a răspuns:

Mercedes C-klasse la mana a 2a dar cu vechime mica si istoric verificabil.

| RedBull9988 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti iei Mercedes-Benz CLS-klasee, din 2011 sau mai nou, SH, e 35.000-40.000. Sau ti-as recomanda sa imi dai mie banii sa imi cumpar eu CLS-ul laughing