| outlander2007 a întrebat:

Locuiesc in Botosani si doresc sa achizitionez un scuter(50 cm3). As vrea sa fie de calitate ( exclus chinezariile de la first bike), imi puteti spune unde as putea gasi?

1 răspuns:
| TURCUL0001 a răspuns:

Salut! In localitatea Dumbraveni (prima localitate cum mergi inspre suceava), cum ai ajuns in Dumbraveni intrebi si tu de sateni unde poti gasi scutere, imposibil sa nu stie, este un adevarat depozit si sunt si de calitate. Nu este departe de botosani ...cam 20 km maxim 3 lei dus, 3 lei intors Bafta multa! Aprop tipul ala cu scuterele ii zice Pirojec.