| Kapss a întrebat:

Maine am orasul. La ce ar trebui sa fiu atent? Cum sa procedez sa-l iau din prima? :/ Funda >- cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa fii calm, atent la circulatie, semne de circulatie si sa nu faci greseli grave.
Te sfatuiesc sa citesti Ordinul MAI nr.268/2010, cu md. si compl. ulterioare, in special ce se urmareste la proba practica si greselile care se noteaza negativ, mai ales cele cu multe puncte si sa cauti sa nu faci una dintre acestea.

1 răspuns:
| Radix2000 a răspuns:

Am un sfat lentru tine. Cand am dat eu de carnet aveam o examinatoare dificila. Unu, cand a inceput a zis:"Puneti.va centurile, decolam!"......profa a zis:"ia aterizeaza tu si da.te jos, ai picat"......deci sa nu faci la fel.