| Lampardinho a întrebat:

Salut mi-am cumparat si eu un gps din fermania MEDION GOPAL E4240 (MD98090) de unde as putea face si eu rost de un card pentru harta angliei nu o am pe gps sau cum as putea face rost de harta angliei pe gps va rog frumos sa ma ajutati mersi mult :X

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Daca stiu eu bine la Medion de la Aldi ai posibilitatea sa descarci de pe pagina lor pana in 4 saptamani de pe pagina lor gratis, harta cea mai actuala.
Daca de la inceput nu ai avut harta Angliei instalata pe GPS, ceea ce este foarte putin probabil, atunci ai un CD pe care este tot software de care ai nevoie si trebuie tu sa il instaleti.

2 răspunsuri:
| robertosi a răspuns:

Pai cauta pe net s-ar putea sa existe harta si sa poti so descarci si o bagi in gps sper ca te-am ajutat

| Lampardinho explică:

Germania scuze laughing