| anonim_4396 a întrebat:

Peste 10-15 ani vor fii doar masini cu pilot automat? Multumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fie toate cu pilot automat, de altfel nici cu cred ca acestea vor fi majoritatea, in timp de 10-15 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. ce crezi ca peste 10 ani dispar masinile de azi?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu ar fi rau dar, nu cred ca este posibil. Inainte de a le lansa pe piata, ar trebui puse la punct drumurile. Si nu ma refer la netezimea soselei ci la semafoare, semne de circulatie pe care sa le poata "citi" acele masini, etc si... educati pietonii.