| johnnySx a întrebat:

Problema mea este următoarea.
Am un MODULATOR FM Tudia play și 2 stickuri TDK unul de 4 gb și altul de 16 gb.Problema apare în următoare situație,bag melodii pe stick le introduc în modulatorul auto (în mașină bine înteles), ascult o melodie 2, după care când dau să schimb melodia, nu se mai aude nimic și melodiile incep sa deruleze singure ex: 3, 4, 5,6,7 până scot modulatorul și il bag din nou.
Am rămas fără idei. Când am probat alt modulator a mers, când am probat alt stick la același modulatorull meu mergea, Să aibă vreo legătură cu windowsu?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Modulatoarele sunt niste chinezarii facute sa asculti 'niste muzica'. Avand pretul unui pachet de tigari, doar nu te astepti sa mai existe si modalitati de a le repara, nu?
Cumpara altul, cel mai ieftin posibil, ca se aud mai bine decat cele sofisticate. Am avut ceva modulatoare pe mana, cand era vremea lor, nu vorbesc din auzite.