| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sustine examenul auto cu o adeverinta in locul buletinului? Pentru ca buletinul mi-a expirat si pana mi-l fac o sa dureze mai mult timp. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Din cate stiu, nu. Dureaza maxim 10 zile sa-l faci.

| iamSeBy a răspuns:

In cam o saptamana sau 10 zile iti face buletinul nou, iar sala nu poti sa o dai cu copie. Cand am dat eu m-am mai dus cu cineva care isi uitase buletinul acasa si avea o copie la el si nu l-a acceptat. Dar nu cred ca e mare chestie daca amani examenul cu cateva zile thinking Ai terminat deja orele de condus?

| AlinG5 a răspuns:

Nu cred ca se poate, buletinul este o carte de identitate foarte importanta, o sa iti ceara o copie de pe buletin presupun. Daca nu, poti sa-ti faci buletin, in cateva ore termii dosar / poza, si peste nu stiu cate zile lucratoare trebuie sa te prezinti ca sa iti ei noul buletin.