| AndyPeScurt a întrebat:

am 19 ani si astazi miam cumparat un vw scirocco 1.4 160 cai din 2011.
Are jante de 17"inci dar as vrea sa i pun jante de 20"inci.Cum as putea sa fac daca pe carte scrie 17-18"inci?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Acum cateva zile zicea ca are 14 ani, ce repede a crescut laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la rar sa iti omologheze ce marimi vrei tu,, asta in caz ca se poate

| MariusF23 a răspuns:

Pur si simplu nu poti. Daca faci asta pierzi talonul si iei si amenda in cazul unui eventual control. Totusi pe 17" sunt destul de mari. De ce ai vrea sa pui pe 20"?