| Visrass a întrebat:

SALUT TPU! am scos primul rand de numere rosii, ce trebuie sa fac ca sa scot al doilea rand de numere rosii? trebuie cumva sa predau numerele rosii din primul rand? vreau sa imi ziceti pas cu pas... dau FUNDA!

1 răspuns:
| MotanulFelix a răspuns:

Pentru a scoate al doilea rand de numere rosii trebuie sa faci exact ce ai facut si la primul rand. Daca predai primul rand de numere platesti mai putin la emiterea urmatorului rand de numere insa NU e obligatoriu sa le predai.

Gasesti mai multe detalii aici: http://www.acteinmatriculareauto.com

Succes!