| cypus05 a întrebat:

am si eu nevoie de cateva informatii legate de Audi TT 1.8 179cp tractiune simpla cat si quattro, as dorii sa-mi achitionez unul, si as dorii sa-mi dati mai multe informatii legate de motor, consum, fiabilitate, taxe...ar merita o astfel de investitie? Doresc doar raspunsuri de la cei care chiar cunosc! Multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| WhOo a răspuns:

Pai consumul la e cam asa :
-urban 13-14 si extraurban 9-10 ( daca conduci sportiv acesta poate creste )
Fiabilitatea masinii depinde de cum a fost folosita si ingrijita.
Gasesti aici cat ar veni taxa auto pentru el http://www.autocentral.ro/taxa-auto/audi/audi-tt-coup