| blackspe3d a întrebat:

Am un audi a4 b6 (nu are navigatie din fabrica) sunt curios daca pot sa-i pun eu una aftermarket? intreb acest lucru deoarece la mine intre clima si scrumiera am spatiu liber. din acest motiv locul pentru navigatie e cat un casetofon.(chiar in locul casetofonului)

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Da, poti pune o navigatie 1 din.

| blackspe3d explică (pentru OldSoul):

Asa ma gandeam si eu, dar vad ca astea 1din au dimensiuni normale, pe cand la mine spatiul e mult mai lat

| OldSoul a răspuns (pentru blackspe3d):

Da, intr-adevar, iti va trebui o rama adaptoare http://www.accesoriicaraudio.eu/index.php?productID=60

| blackspe3d explică (pentru OldSoul):

Da, asa cred ca va merge, si pot gasi si navigatii sa suporte comenzile de pe volan nu?

| OldSoul a răspuns (pentru blackspe3d):

Da, poti gasi, majoritatea suporta, dar la unele trebuie sa mai achizitionezi cate un modul separat pentru comenzi.

| blackspe3d explică (pentru OldSoul):

Mersi pentru ajutor, o zi buna

1 răspuns: