| Incepatoru102 a întrebat:

Am un compact din 94 si nu porneste numa impinsa. am schimbat electromotorul crezand ca aia e problema dar nimic tot la fel face, am mai pus o intrebare de genu aici unii mi-ati zis ca e volanta, dar am intrebam un mecanic si mi-a zis ca nu e volanta ca aia suna urat. am nevoie de ajutor sa repar masina cat mai rpd.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai si ala care ti-a zis ca nu e volanta de ce nu te-a rezolvat? Parca spui ca este mecanic.

| Incepatoru102 explică:

Pentru ca i-am aratat filmulet pe facebook. si nu am bani pentru mecanic