| mazian321 a întrebat:

as vrea sa imi deschid in timp un magazin de piese auto. Vreau sa va cer acum voua, ceva furnizori de unde sa cumpar eu aceste piese... Vreau ca furnizorii sa aiba si elemente de caroserie si sa fie preturile nu foarte piperate! Vreau ca preturile sa fie cat mai bune, cat mai accesibile sa nu zic chiar mici laughing

Daca stie cineva sa imi raspunda de unde as putea cumpara eu piesele auto, aveti FUNDA!

Elemente de Caroserie + Elemente Mecanica + altele din acest domeniu. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aici sta o parte din succesul tau.
Eu, la mine in oras, vad in special masini de la Autonet. Nu stiu daca ei sunt furnizorii, sau doar curieri...
Cert e ca preturile difera, de la magazin la magazin, si nu stiu daca e doar adaosul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pai cine crezi ca e nebun sa-ti dea furnizorii lui?