| andreiiii9093 a întrebat:

bmw, audi sau mercedes concret. la capitolul sport cum vreti voi sa ii ziceti, m vs rs vs amg!

Răspuns Câştigător
| razvan131997 a răspuns:

Daca vrei sport, vrei BMW. Daca vrei confort, vrei Mercedes. Daca vrei putin din fiecare, vrei Audi. Eu sunt fan BMW. E o masina sport si detine si confortul de care ai nevoie.

| andreiiii9093 explică (pentru razvan131997):

Am vazut pe site uri cum ca Mercedes bate bmw la tot, nu atiu ce sa mai cred.

| andreiiii9093 explică (pentru razvan131997):

Oricum, orice se vede pe alte site uri sunt niste porcarii. Bmw a fost si o sa fie cea mai marca de masini... Bate mercedes ul fara probleme.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW are motoare foarte puternice.
Mercedes are motoare foarte rezistente, si cea mai sigura tractiune spate pe care am condus-o.
Audi face masini din Volkswagen, nu l-as clasa ca fiind premium, desi are si el modele bune.
Daca urmaresti sportivitate, mai normal ar fi sa iei o masina precum Subaru Impreza, conceputa special pentru raliuri, sau un EVO ceva.

| Celcareajuta a răspuns:

Nu exista ceva mai frumos ca un AMG happy M-am dat recent cu un CL63 AMG si pot sa spun ca e o bestie, nici M-ul nu sta rau dar mercedes is mercedes, nu are rost sa fim hateri. Cum nimeni sanatos la cap nu contesta Ferarri ca masini supersport