| IonutMadalin1 a întrebat:

Cam cat sa ajunga taxa de inmatriculare pentru aceasta masina? http://www.autovit.ro/ford-focus-C36897449.html

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Taxa va fi 400 euro, plus/minus 50 de euro.

| MariusF23 a răspuns:

Pune-ti ochelarii, scrie in anunt, inteligentule.

| IonutMadalin1 explică (pentru MariusF23):

Ma intereseaza taxa reala bai desteptule, nu vrajeala aia care o spune ala acolo.

| MariusF23 a răspuns (pentru IonutMadalin1):

Apare si sus dupa pret... rau e sa fii chior

| IonutMadalin1 explică (pentru MariusF23):

Chiar crezi ca nu stiam ca apare si acolo? oricum aceea nu este taxa reala, sa iti spun si de ce:un tovaras a cumparat un seat ibiza 2008 1.4 diesel, taxa a fost de 700e, am cautat pe autovit seat la fel aceiasi motorizare, acelasi an si scrie ca taxa este de 400e.

| Kreefy a răspuns:

200-300euro
aproximativ 250euro te costa