| adrianionut49 a întrebat:

Ce masina imi recomandati pentru inceput. Vreau sa nu consume mult.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si tu niste detalii, buget, nr de km, noua sh?

eu ti as recomanda un opel corsa, un vw polo, un logan

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra G sau Corsa C 1.0-1.2
Golf 4 doar daca e diesel, cele pe benzina sunt naspa, si nu doar la consum si putere, ci la fiabilitate.

| Sofer a răspuns:

Logan 1.4 sau vw golf 4

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un Peugeot 206, Opel Corsa sau o Dacia Sandero Diesel.

| LTAA a răspuns:

Un Peugeot 107, sau ceva din categoria Supermini. La inceput, nu ai nevoie de mai mult.

| Tw1sTer a răspuns:

Un Volkswagen Golf 4 1.9 Tdi

| RaDuk a răspuns:

VW Golf IV, VW Polo, Opel Astra, Opel Vectra, Opel Corsa, VW Passat, Ford Focus

| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Dacia logan 1.4mp pe gaz dar totusi sa fie instalatia din fabrica pentru gaz ar fi mai bine arata bine modificata!

| Misea_Mihai_1985 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Ford Fiesta, un Logan sau un Volkswagen Golf 4.