| Limmit_No_1995 a întrebat:

ce voiam sa va intreb?, a oke, sa va spun :
Am cumparat un Hyundai Coupe model 2007, si vreau sa il transform intr-o replica de ferrari, aveti idee unde as gasi un service auto pentru asa ceva, si cat m-ar costa modificarea? Astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deci nu vrei sa circuli cu ea, o tii de bibelou?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai vazut prea multe filme.

| ExprimareLibera a răspuns:

Eu zic sa nu te complici daca nu ai un venit gras. Presupunând că se potrivește platforma cu una de Ferrari, te costa vreo 30-40.000 piesele aduse de afară, cu tot cu manopera. Asta dacă găsești un mecanic bun si de încredere.
Lasă Hyundai-ul așa, ca nu arată rău. Ia-ți ceva autentic dacă tot vrei Ferrari.

| heAdgN a răspuns:

Mai bine o cumperi pe asta. https://www.olx.ro/......15pph.html