| SorinTăriceanu a întrebat:

cine stie la ce magazin din Ploiesti gasesc si eu becuri auto cu led si la ce pret? multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca sa primesti garantie pe becuri, ar trebui sa le montezi intr-un service. Toate piesele isi pierd garantia, daca le montezi singur.
Cauti o firma de tuning pe la tine, si vezi daca iti pot aduce becuri cu garantie.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai bine cauti pe cineva pe Facebook, care comercializeaza astfel de becuri. Te sfatuiesti cu el, si cred ca vei obtine produse mult mai calitative. Piata e plina de becuri care se ard in cateva ore/zile, dar se vand in continuare. Vorbeste cu cineva care a testat mai multe.

| SorinTăriceanu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ok multumesc! dar stiam ca aste pe led sunt mai scumpe mai rezistente si poate sa iti ofere o garantie pe ele

| SorinTăriceanu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Merci!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SorinTăriceanu):

Ca sa primesti garantie pe becuri, ar trebui sa le montezi intr-un service. Toate piesele isi pierd garantia, daca le montezi singur.
Cauti o firma de tuning pe la tine, si vezi daca iti pot aduce becuri cu garantie.