| Crouky a întrebat:

Cum se numesc acele mini indicatoare care trebuie sa le ai pe geamuri timp de 1 an (acelea cu semnul exclamarii galbene) si de unde le pot cumpara! !

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se numesc semne distinctive pentru incepatori si le poti cumpara de la magazinele ce vand piese auto.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Semne de incepator

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le cumperi de la orice benzinarie, piese auto

| Sofer a răspuns:

Semne distinctive si poti cumpara de la piese auto.

| Nucu1234 a răspuns:

Sal! Se numesc "semne de incepator"si le poti gasi La Carrefour, Cora, Auchan, Real, orice hipermarket mare care are raion auto, sau benzinari.

| Motanel18 a răspuns:

Se numesc semne de incepator si le poti cumpara de la benzinarii sau magazine auto.