| FleshUl a întrebat:

Imi puteti da un link de unde as putea vedea masini de vanzare ( ca si al lui Vin Diesel din Fast and Furios)?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Masini ca alea nu sint din fabrica, Cei care le au le modifica, deci ce poti sa faci este sa cauti o masina normala, cauti un service, sau o persoana care se pricepe si pui pe ea de ce bani ai.Dar ce masina are ala in film? Stai sa ma uit ca ma facui curios.Mda Ford, Dodge, Chevrolet masini de astea au aia, rable, le gasesti foarte ieftin in america.Acum cit te costa sa o faci cum spui cred ca foasrte scump, asa ca te lasi de meseria asta.

| AFR81 a răspuns:

Pe ebay poti gasi multe lucruri, inclusiv masinile pe care le cauti, doar ca preturile, distanta ma fac sa iti recomand sa nu achizitionezi.

| Doppelkeks a răspuns:

E aproape la fel:
http://www.masinisecondhandvanzare.ro/......nd-3705245
In Romania este doar un Charger de vanzare, dar e din '72, nu e modelul din Furious

| dannyyy1 a răspuns:

Pai eu nu stiu multe despre masinile gen Muscle, dar multe se gasesc in strainatate pe la noi in Romania nu am vazut.