| IonutMadalin1 a întrebat:

Salut TPU,in curand o sa imi cumpar o masina, am un buget micut(3000e)benzina sau diesel? tinand cont ca o sa merg extraurban si nu cred ca o sa depasesc 25. 000km anual.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un clio/logan de 1.5 diesel

| GhostRider02 a răspuns:

Clio,corsa astra scurt diesel etc.

| naick13 a răspuns:

Depinde, la banii astia e greu sa alegi, doar norocul te poate ajuta(eu sunt patit, am luat un ford focus la 4600 euro din 2008 si avea cartea service masluita), parerea mea cauta de la cineva cunoscut si care vrea sa o puna pe tester.eu as alege totusi diesel.

| Latex2000 a răspuns:

Diesel