| JaguarSType a întrebat:

Tocmai am achizitionat un https://www.google.ro/......ps?/search si sunt foarte impresionat de aceasta masina. Are motor 1.8 16V si trage de rupe! Si totusi nu poti za zici ca consuma mult. Ia 7, 8 % in oras! Voi ce parere aveti despre aceasta masina?

4 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Sa o stapanesti sanatos/ Acuma dupa ce ai achizitionat-o ce putem zice, numai civinte bunehappy, eu cred ca intrebarea trebuia pusa inainte de achizitie/ Un singur lucru am de obiectat: varsta masinii, in rest daca i se da ce trebuie si e intretinuat corespunzator nu cred ca va dezamagi/ Sigur ia numai 8 la suta in oras?

| JaguarSType explică (pentru marin81):

Da cam atat ia, mai ia si 9 % dar oricum sunt multumit de masina, motorul e brici si este si foarte ingrijita happy

| marin81 a răspuns (pentru JaguarSType):

Eu mi-am achizitionat de curand o skoda fabia, e mai puturoasa dar nu imi ia mai mult de 6, 5 % in oras( motorina)

| JaguarSType explică (pentru marin81):

Aha. Am avut un nissan pimera 2.0 tdi din 2000 si avea un consum de vis 4% happy, si acuma plang dupa masina aia pentru ca a intrat unu cu un jeep in spatele meu si mi-a distrus toata masina era sasiul indoit de la jumate sad