| nopainkiller a întrebat:

Vreau sa stiu daca un Audi A6 C6 are un consum ridicat de carburant si ulei!
Daca stiti consumul exact,va rog frumos sa lasa-ti un raspun!
As mai vrea sa stiu daca merita sa ai un astfel de autovehicul, si daca nu este greu de intretinut!
Puteti sa imi recomandati alt model,tot din brandul Audi, bugetul este de 10.000€
Funda, raspunsului cel mai detaliat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ar interese comsumul si intretinerea cand iti cumperi o limuzina premium? Logica ca sunt mari ambele

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La banii aia merita sa te arunci la un renault sport. Audi masina de masina costa incepand de la 30.000€ in sus restul sant vechituri si nu arata asa bine

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai avut dreptate ca ametesti, se vede la intrebari.