| Adrian_Andrei_1992_42TI a întrebat:

Salut,

Unde s-ar putea face un test drive sau inchiria sau chestii de genul acesta a noului model S klasse 2013 - 2014?

Si un pret aproximativ pentru aceasta treaba?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca exista vreo firma de inchirieri care detine o astfel de masina

| LTAA a răspuns:

Test Drive - gratuit - la orice Showroom Merc, dar să o aibă disponibilă.
Rent-a-car, cel mai probabil la Hertz.

| Adrian_Andrei_1992_42TI explică (pentru LTAA):

Partea cu test drive gratuit la orice showroom e adevarata?
lasa-mi un id de mess sau ceva.

| LTAA a răspuns (pentru Adrian_Andrei_1992_42TI):

Da. Am fost la multe Test-Drive-uri, nu este nevoie decât de permisul de conducere și buletinul.

| Adrian_Andrei_1992_42TI explică (pentru LTAA):

Si care este varsta minima sau experienta care e pe permis sau care e politica lor?

| LTAA a răspuns (pentru Adrian_Andrei_1992_42TI):

Aici nu am idee.