| hoLigan a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un mazda 6 motor de 1998, diesel, an 2002, euro 4, 121 cai, si as vrea sa stiu cine are daca sunt bune, daca is fiabile si daca isi merita banii!

9 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Depinde ce bani dai pe ea..in principiu da..merita

| hoLigan explică (pentru justadream94):

2000 e

| hoLigan explică (pentru justadream94):

Oare merita 2000e?

| justadream94 a răspuns (pentru hoLigan):

Eu as merge pe mana golfurilor..sunt de calitate. Ai grija ca sunt multi tepari.

Daca masina e buna merita, dar incearca fortat o negociere dura.

| justadream94 a răspuns:

Merita.Poti negocia chiar.

| hoLigan explică (pentru justadream94):

Am incercat dar nu lasa mai mult de 2000.

| justadream94 a răspuns (pentru hoLigan):

Zi-i daca o da cu 1800 o iei happy

| hoLigan explică (pentru justadream94):

Oke merci de sfat

| tudy26 a răspuns:

Eu am o mazda din 2002, benzina+gpl, cat am mers frumos cu ea n-au fost probleme dupa ce am inceput cu forja incept sa cada cu toate astea este o masina buna eleganta dar in acelasi tip si sport. Piesele nu sunt chiar asa scumpe insa difera fata de golf, opel dar na masina japoneze standarde japoneze