| octav49 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un seat ibiza 1.2 din 2004! Niste sfaturi si pareri despre masina mi'ar prinde bine! multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O sa-ti tina un timp dar mai bine ia-ti una cu 1000 de euro apoi cand muncesti faci programul rabla si iti iei una buna

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa te orientezi la o masina veche una mai noua ar fi buna

| octav49 explică (pentru mgtow):

Inteleg, dar sunt student in Bucuresti si imi trebuie o masina cu consum mai scazut + ca nu am un buget de o masina mai noua! As dori pareri pro sau contra pentru un seat ibiza din 2004 cu motor de 1.2, dublu climatronic, 8 airbaguri si 60000 de km sau alte variante pana in 3000 de euro!

| mgtow a răspuns (pentru octav49):

O sa-ti tina un timp dar mai bine ia-ti una cu 1000 de euro apoi cand muncesti faci programul rabla si iti iei una buna

| octav49 explică:

Inteleg, dar sunt student in Bucuresti si imi trebuie o masina cu consum mai scazut + ca nu am un buget de o masina mai noua! As dori pareri pro sau contra pentru un seat ibiza din 2004 cu motor de 1.2, dublu climatronic, 8 airbaguri si 60000 de km sau alte variante pana in 3000 de euro.