| LucianP a întrebat:

Vreau sa incep scoala soferi Categ A2(am B de cam 2 ani si ceva) si vreau sfaturi,ce motociclete recomandati? eu unul m am uitat dupa kawasaki ninja 250, 300,honda cbr 250, dar sunt interesat si de cele din afara ce sunt limitate, dar eu nu cunosc multe, Multumesc!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Eu personal ti-as recomada cruisere. sunt mult mai confortabile decat cele sport. pentru ca ai o pozitie mult mai comoda pe motor.
un alt avantaj pentru cruisere e pentru situatiile cand eventual te vei plimba in afara orasului. si vei avea nevoie de ceva spatiu pentru bagaje. idem si pentru touring. de asemenea cele naked care sunt si preferatele mele. gen Ducati monster.