| Boss_Crystyan_1976 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare :am un opal astra G din 2001- 14 16v benzina ami oscileaza turatia iar cand se ancalzeste motorul tinde sa se opreasca uneori se si opreste si porneste mai greu ca de obicei iar cand merg parca ar merge an trei pistoane? poate cineva sa ma lamutrasca cam ce ar avea?

3 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Salut, e foarte posibil sa fie senzorul de
'relanti'.

| Boss_Crystyan_1976 explică (pentru Bogdy2k):

Adica motorassul pas cu pas?

| Bogdy2k a răspuns (pentru Boss_Crystyan_1976):

Exact. Nu iti pot spune sigur, nu cred ca iti poate nimeni confirma sigur, dar acesta ar putea fi una din probleme.