| skirlex a întrebat:

Salutare, cand ati dat orasul a-ti avut emotii, la ce trebuie sa am grija,

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa te detasezi de emoti, sa conduci cat de calm si atent poti, si desigur sa tragi cat mai mult de timp, daca te grabesti vei face inevitabil greseli.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai grija sa respecti intocmai regulile de circulatie. Pentru a vedea ce se puncteaza negativ citeste anexa la Ordinul MAI nr.268/2010.

| William a răspuns:

Ai grija sa nu faci greseli gramaticale. E ati nu a-ti.

| DisturbeDd a răspuns (pentru William):

Da bravo mai william, de asta s-au bagat grile si la sala, ca sa nu se mai faca greseli gramaticale... ca no te pica politistul daca ii zici :"Cum ati zis inloc de cum a-ti zis?"

| baciu92 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa ai emotii ca dupa te pierzi cu firea..succes