| Moinică_Bogdan_1991 a întrebat:

Salutare.Care stiti un mecanic bun din Orasul Arad sa se priceapa la un Iveco Daily duba?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La iesirea din Gradiste, pe dreapta, unde a fost poarta 1 la sere, este serviceul Cefin, reprezentanta Iveco.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema ta tine de mecanica de baza, deci orice mecanic de motoare te poate ajuta. Chiar si unul care facea motoare de Dacie.
Vad ca este service Automeister si in Arad, iti recomand sa mergi la ei, in general au personal bun; am lucrat intr-unul, si am fost mers ca si client in altele.
http://www.automeister.ro/....../index.php