| Zedge a întrebat:

Salutare!
Cum reglez ceasul de la bord de sub turometru VW Sharan model 2000 pentru ca e pe ora de vara si nu stiu cum il reglez cu o ora inapoi, am auzit ca de cele 2 manere ca doua chibrite din bord acolo unde sunt ceasurile (turometru, vitezometru etc.), dar nu sunt sigur si vreau sa-mi spuna cineva competent care se pricepe.

Răspuns Câştigător
| sori88 a răspuns:

Ala de la turometru tine-l spre stanga pana apare ora corecta(inspre dreapta se fixeaza minutele)

1 răspuns: