| AndreyDanny a întrebat:

Salutare.
Locuiesc in Anglia si de curand m-am hotarat sa fac mai multe excursii in tara...
si vreau sa cumpar o masina cu care sa merg prin Romania.
Stie cineva cat m-ar costa schimbarea volanului si toate chestiile astea... cu piese si manopera la un loc daca se poate?
A-și dori un raspuns de la cineva care imi poate spune sigur pretul.
Multumesc, stima

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Conteaza enorm de mult modelul masinii.
Daca zici ca tu vrei doar ocazional sa folosesti masina in tara, eu zic ca ar fi mai convenabil, 1 fie sa te acomodezi, sau 2 montezi o camera in stanga care sa te ajute in depasiri.

| blAster85 a răspuns:

Decat sa te complici sa schimbi si sa modifici structura masinii, mai bine cumpara una cu volan pe stanga, odata desfacuta si mesterita remontata masina nu va mai fi la fel.din punctul meu de vedere.