| ZyReXe a întrebat:

Se merita?
http://olx.ro/......3Tv9S.html promoted

Masina e de la un mecanic dinasta auto din oras si a bagat mai mult in ea decat e pretul acolo si oricum mai scade vreo 300 de euro pentru ca suntem cunostine, bateria, distributia si toate astea care trebuie schimbate la anumite perioade de timp au fost schimbate anul asta sau anul trecut.are servo aer conditionat si tot ce are o masina moderna.

Deci se merita?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as da nici 500euro pe tiganeala aia

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu zic ca nu se merita.
Pe langa toate avioanele alea, si liniile de vas de pescuit, e o Vectra model ante 2000, cu un motor economic, dar cam palid la drum (cuplul slabut).
La bugetul ala aproape iti cumperi Astra H cu motor tot de 1.6, dar mult mai ok, iar ca masina, e peste asta, care practic e facuta pe gustul altuia.

| OldSoul a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu se merita, totusi e o masina de 1500€ netunata, iar cu inca 1500€ cred ca ti-o faci singur cum doresti, e chestie de gusturi aici, personal mai bine asi lua una netunata, pe care sa o fac eu cum vreau chiar daca mai dau 500€ in plus fata de cat asi da pe aceasta.
Parerea mea e ca nu se merita sa dai 1500€ pentru micile modificari de la exterior, la interior in afara de acele elemente vopsite nu se observa nimic special...
Acum asta e doar punctul meu de vedere.

| Moinică_Bogdan_1991 a răspuns:

Cumpara-ti o masina care merge motorul foarte bine nu doar sa arate bine la exterior si motorul vai de mama lui. Ti-o spun din proprie experienta, am cumparat masina care era "aspirator " si mi-a cazut motorul dupa 1000 km parcursi